023Magazine/Haarlem en omgeving, Vierdaagse, Spierfonds - De zussen Yvonne Jongert en Diane Aan de kerk lopen dit jaar de Nijmeegse Vierdaagse. De zussen gaan samen vier dagen 40 kilometer per dag lopen. Ze hebben als goed doel gekozen voor het Spierfonds (voor alle spierziekten).
De reden hiervoor is: geen spieren of zieke spieren beperkt jou in het leven en betekent ook dat je geen hobby kunt uitoefenen. Spieren zijn onmisbaar! Ze hebben zelf gelukkig geen spierziekte, maar vinden het Spierfonds een heel nuttige en sympathieke keuze. Yvonne en Diane hebben in de afgelopen maanden al heel veel wandeltochten gelopen.
Met deze tochten, via donaties en uit verkoop van handwerk is al meer dan 2.000 euro ingezameld. Yvonne werkt als schoonmaker van Spaarne Werkt in het Raakspoort kantoor van de gemeente Haarlem. Haar zus Diane werkt als grafisch assistent bij JEA Paper Promotions. Als werkgever van Yvonne ondersteunt Spaarne Werkt deze mooie actie. Onze oproep: doneer via de donatiepagina van de Vierdaagse voor het Spierfonds. Doe mee aan deze mooie actie en scan de QR-code van ‘Zwalkers voor het Spierfonds’.